Drogi Kliencie,

Zakupione u nas produkty możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni roboczych od daty ich doręczenia, bez podawania przyczyny. Opłatę za przesyłkę zwrotną pokrywa Klient.

Warunki zwrotu, wymiany i reklamacji:

  1. Zwracany towar nie może być prany ani uszkodzony, musi być również oryginalnie zametkowany. Nie przyjmujemy produktów używanych lub pozbawionych oryginalnego ometkowania.
  2. Paczka zwrotna powinna zawierać: zwracany ometkowany oryginalnie produkt, formularz zwrotu/reklamacji oraz paragon. Brak danych elementów w przesyłce zwrotnej może skutkować nie przyjęciem zwrotu lub reklamacji.
  3. Po otrzymaniu przez nas paczki na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu przesyłki. Zwrot pieniędzy lub rozpatrzenie reklamacji nastąpi w przeciągu 14 dni.
  4. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Towar należy odesłać na adres:

SMOKE Adam Gajda
ul. Ossolińskiego 1/8
Częstochowa 42-209
tel. 660-403-224

Reklamować na podstawie rękojmi można jedynie produkty, które posiadają wadę fizyczną (wypadanie włosa z produktów jest naturalnym procesem i nie stanowi wady fizycznej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego w zakładce na stronie dotyczącej reklamacji), proszę zwrócić uwagę na punkt 6.1 regulaminu.

Więcej informacji na temat warunków zwrotu, wymiany i reklamacji znajdziecie w regulaminie sklepu.