Jakimi kolorami charakteryzować będzie się tegoroczna wiosna? Z pewnością w dalszym ciągu prym wiodą znane już każdemu kamelowe odcienie. Pomimo że mamy z nimi do czynienia już kolejny sezon kolor ten w dalszym ciągu cieszy się uznaniem projektantów. Używana do tworzenia całych kolekcji ta ciepła, uniwersalna barwa ciągle inspiruje. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kamelem możesz spokojnie połączyć go z błękitem, czerwienią a nawet fioletem. Sprawdzoną ponadczasową elegancję uzyskasz mieszając go z beżem, bielą lub ecru.

Jeśli chcemy sięgnąć po coś odważniejszego to warto zwrócić uwagę na kolor musztardowy. Wybierając wiosenne płaszcze w tym kolorze z pewnością ożywimy swoją garderobę, a codzienne stylizacje staną się energiczne po cięzkiej ospałej zimie. Jeżeli w swojej szafie posiadasz coś brązowego, czarnego lub szarego ten wiosenny płaszczyk w żółtym słonecznym kolorze jest właśnie dla ciebie.

Warto również przyjżeć się całej palecie beży i kremów. W płaszczach wiosennych stanowi ona ponadczasową elegancję. Są to najbezpieczniejsze kolory, po które może sięgnąć każda z nas. Z całą pewnością wiosenny płaszczyk w tych barwach zagości w naszych szafach na dłużej niżeli jeden sezon.

Najbardziej odważnym i szalonym kolorem tej wiosny jest neon. Płaszcze wiosenne w tych bawach idealnie sprawdzą się na poprawę humoru po ciągącej się długiej i szarej zimie, ale czy zostaną z nami na dłużej? Moda na tak mocne i wyraziste kolory żadko kiedy potrafi utrzymać się w trendach na dłuższy okres czasu. Może wystarczą nam modne dodatki w tych barwach które będą nieco tańsze i bardziej praktyczne?

Sprawdź naszą najnowszą kolekcję wiosenną.