Imitacja prawdziwego futra w ostatnich latach przechodzi wielki powrót do mody. Nasze kurtki stanowiące okrycie wierzchnie, wbrew pozorom jest idealną ozdobą każdej stylizacji zarówno tej eleganckiej jak i casualowej. Szyk i komfort w jednym. Nasze produkty podkreślają styl, nowoczesnej i niezależnej Kobiety.

Kobiety są różne i my to wiemy. Nie chodzi jedynie o sylwetkę ale o styl i charakter. Niektórzy „noszą” się na sportowo a innym odpowiada moda glamour. Drogie Panie, odkryjcie magię ekskluzywnych futer i kamizelek.

Niezależnie jednak od charakteru oraz noszonych ubrań, każdy lubi poczuć się swobodnie. Ta myśl przyświecała nam przy tworzeniu naszej kolekcji. Jedno okrycie wierzchnie do wielu stylizacji? Oczywiście, że tak! Niezależnie od fasonu, długości czy koloru każda kurtka, płaszcz czy futrzana kamizelka z naszej kolekcji jest wykonana z myślą o Tobie, czyli o kobiecie z pazurem.

Opierając się na naszych zawodowych doświadczeniach, uważamy, że stworzyliśmy futra, które dają poczucie komfortu i prestiżu, a jednocześnie są w pełni ekologiczne.