Dlaczego sztuczne futra?

Sztuczne futra wracają do łask. Futro sztuczne wykonywane jest z materiałów syntetycznych, które dzięki nowoczesnej technologii wykonania swoimi właściwościami często przewyższają futra naturalne. Syntetyczne futra nie tylko są ciepłe, ale również prezentują się niesamowicie, doskonale leżą, są miłe w dotyku i bardzo łatwo o nie zadbać, czego nie można powiedzieć o futrach naturalnych. Dzięki wykorzystaniu sztucznych materiałów można również stworzyć więcej funkcjonalnych dodatków, aniżeli w futrach tradycyjnych. Ekologiczne futra to również krok w stronę etycznego życia. Zamieniając futro naturalne na futro sztuczne sprzeciwiamy się cierpieniu zwierząt.

Trzy pokolenia doświadczeń i tradycji.

Smokefurs to aż trzy pokolenia doświadczeń kuśnierskich i krawieckich. Rodzinna firma z tradycjami i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Doskonalimy się, ale pozostajemy również wierni tradycyjnym rozwiązaniom kuśnierskim, które nabyte zostały w czasach, gdy królowały na rynkach futra naturalne.

Późniejsze lata doświadczeń krawieckich pozwoliły nam jeszcze bardziej wzbogacić warsztat pracy. Owocem tych doświadczeń są wszystkie stworzone przez nas futra, futerka i dodatki, które możesz oglądać w naszym sklepie.

Projektujemy i tworzymy futra dla Ciebie.

Nie jesteśmy jedynie dystrybutorem futer! Futra w naszym sklepie są efektem końcowym wieloetapowego procesu. Zaczyna się on już na etapie prac koncepcyjnych i projektowych, gdzie tworzona jest spójna całość, zamysł wedle którego powstanie wygodna i ciepła odzież. Sami dobieramy najlepsze dostępne materiały, samodzielnie opracowujemy unikatowe i tradycyjne techniki zapięć, a na koniec większość prac przy futrze odbywa się ręcznie.

Każde futerko, kamizelka i inne oferowane przez nas produkty rodzą się w naszych głowach, następnie stają się projektem na kartce papieru, przechodzą przez wszystkie etapy produkcji w naszych własnych pracowniach, by na koniec zawisnąć w Twojej szafie.

Zapoznaj się z ofertą i zakochaj się od pierwszego wejrzenia.