Dawniej spełniały przede wszystkim funkcje ogrzewania ciała, dziś znacznie większą rolę odgrywają w stylu i elegancji. Są cenionym dodatkiem do wielu kreacji i lubiane przez gwiazdy. O czym mowa? Oczywiście o futrach.

Przez całe wieki zmieniała się technologia wyrobu oraz zastosowanie, ale bez przerwy futra są pożądane przez bardzo wiele osób i chętnie noszone. Zmieniają się style, fasony, moda ewoluuje z roku na rok, a futerka nadal są na czasie. Ten rodzaj odzienia przetrwał z nami długie wieki i wiele wskazuje na to, że nadal będzie używany przez kolejne pokolenia, choć oczywiście zmienia się w tej kwestii wiele. Praktycznie każdego roku wiodący projektanci mody przygotowują najnowsze kolekcje z udziałem skór i futer. Nie brakuje rozwiązań fantazyjnych, ale są również kroje i fasony klasyczne, od zawsze doceniane przez użytkowników.

Futra miały swój słabszy czas. W zasadzie jak wszystko w modzie. Przeciwnicy tego rodzaju ubrania wieszczyli nawet rychły koniec mody na futerko, ale nic z tego. Powróciły, a w zasadzie ciągle powracają w coraz to nowszych kreacjach tworzonych przez najlepszych projektantów świata.

Klasyka zawsze w modzie.

Klasyczne futra praktycznie nigdy nie wychodzą z mody. Długie płaszcze pluszowe oraz futrzane kurtki są przede wszystkim bardzo ciepłym odzieniem, które gwarantuje nam odpowiedni komfort termiczny w chłodniejsze dni. To jednak nie wszystko. Zdecydowanie takie futra również są bardzo stylowe oraz zdecydowanie na czasie. Zwykle znajdziemy je w klasycznych kolorach takich jak: beż, brąz, biel czy czerń, ale znajdą się również bardziej ekstrawaganckie kolory i wzory. To sprawia, że praktycznie każda osoba odnajdzie swój wymarzony styl i ubranie, które będzie idealnie współgrało z jej osobowością i tym co chce zaprezentować. Tak więc w przypadku wyrobów z futer sztucznych mamy o wiele więcej możliwości zastosowania kolorów i wzorów aniżeli w futrach naturalnych, które mają pewne technologiczne ograniczenia w procesie produkcji. Sprawdź nasze klasyczne płaszcze futrzane w modnych tego roku kolorach.

Futrzana kamizelka – dodatek, który warto mieć pod ręką

Futrzana kamizelka jest bardzo atrakcyjnym, uniwersalnym, ale przede wszystkim wygodnym dodatkiem. W jaki sposób nosić kamizelkę z futerka? W zależności od wybranej kolorystyki będzie pasować zarówno na eleganckie okazję, jak również doskonale współgrać będzie z naszym stylem codziennym. Kamizelka futrzana przyciąga wzrok, jest ekstrawagancka, ale również daje nam odrobinę komfortu cieplnego. Świetnie harmonizuje na przykład z obcasami i sukienką, w przypadku gdy wybieramy się na uroczyste przyjęcie, ale przy odpowiednim doborze dodatków, sprawdzi się w stylu codziennym, casualowym – chociażby do zwyczajnych jeansów czy t-shirtu. Sprawdź naszą elegancką, długą kamizelkę futrzaną i zakochaj się od pierwszego wejrzenia.

Dodatki futrzane – futrzany szal, futerkowy komin lub kołnierz

Niewątpliwie by osiągnąć ciekawy stylistycznie efekt, przydatne mogą okazać się również dodatki futrzane. To przede wszystkim szale i kołnierze futerkowe. To elementy, które pozwalają nam jeszcze bardziej podkreślić nasz styl, ekstrawagancje oraz poczucie gustu. Umiejętnie dobrane potrafią ze zwyczajnej kreacji, stworzyć prawdziwy modowy hit.

Stylowe i modne futra, zgodne z nowoczesnymi trendami i rewelacyjną jakością znajdziesz w naszym sklepie.